Klaasvaheseinad

mb-45 alumiiniumfassaadid, alumiiniumprofiilid Klaasavad Lükanduks lükandsüsteemid

mb-45

=

MB-45 on atraktiivse hinnaga külmakatkestuseta akna- ja uksesüsteem, mida saab kasutada ka välispiiretes, kus soojaisolatsioon pole nõutav, või samuti hoonesisestes klaasitud vaheseintes.

=

Suure profiilivalikuga pakub MB-45 laiu kasutusvõimalusi ja ühendab kulutasuvuse ja minimaalsed konstruktsioonisügavused. 

=

Süsteem pakub täisvalikut erinevate avanemisvõimaluste, nagu liuguksed, pöörduksed, pöörduksed näpukaitse võimalusega, sisseavanevad aknad, kasutamiseks.

=

Konstruktsiooni tugevus tagab säästlikud lahendused keskmise kasutusega jaekaubandus-, era- ja avaliku sektori objektidel.

=

Alumiiniumraamis klaasvaheseinad muudavad ruumi avaramaks ja valgusküllasemaks, samas pakuvad helikindlust ja eraldust. Alumiinium on üks vastupidavaid ja stiilsemaid ehitusmaterjale ja sobib ka kõige eksklusiivsemate sisekujundusega hoonetesse.

=

Klaasvaheseinad on kasutuses nii büroodes, kaubanduspindadel ja eramutes. Samuti saab klaasvaheseinu kasutada ka välispiiretes, kus soojaisolatsioon pole nõutav.

=

Alumiiniumraamis klaasvaheseinad valmistatakse teie poolt valitud suuruses, värvis ja disainis, mis annab sisekujundajale loomingulist vabadust. Klaaside valik vastavalt kliendi soovidele ja ruumidele esitatud turvanõetele.

=

Alumiiniumprofiile on saadaval laias värvigammas ja samuti puidumustriga.

Parima kvaliteediga alumiiniumkonstruktsioonide valmistaja ja paigaldaja - alumiiniumaknad, alumiiniumuksed, alumiiniumfassaadid, alumiiniumprofiilid Klaasavad Lükanduks lükandsüsteemid

Võta meiega ühendust!

Võtke meiega ühendust ja leiame vastavalt teie nõuetele sobiva alumiiniumakna või -ukse.